Vítejte na chatě Filipov
Otázky Chata Filipov 75 PDF Tisk Email

Co znamená cena - "za objekt a týden" ? Je to cena za pronájem celé chaty a celou kapacitu objektu. Nebo také jinak. V případě, že objekt nabízí kapacitu 8 osob, platí tato cena za všech 8 osob ale také i v případě, že na objekt přijedou pouze čtyři osoby.

 

Když jsme jenom 4,můžeme si pronajmout celou chatu? Ano, ale cena zůstane stejná, jako kdyby Vás přijelo 8. Pronajímáte si celou chatu a ne pokoj.

 

Je nás víc jak je 10 osob je možné si pronajmout chatu? Ne není to možné, maximální kapacita chaty je 10 osob vč. přistýlek.

 

Je chata vhodná pro víkendovou oslavu? NE není to vhodné, jestliže se to stane hrozí předčasné ukončení pobytu.

 

Když se stane škoda na zařízení nebo na chatě Tak ji platí v plné výši nájemce.

 

Jak se vyúčtuje spotřeba elektrické energie? Po Vašem příjezdu s Vámi majitel objektu sepíše předávací protokol, kde zapíše počáteční stav elektroměru. Na konci pobytu odečte z elektroměru konečný stav a skutečnou spotřebu uhradíte v hotovosti.

 

Co je to kauce? Kauce je finanční částka, kterou složíte proti podpisu na předávacím protokolu u majitele objektu při nástupu na pobyt. V případě, že nedojde při Vašem pobytu k poškození zařízení objektu, vrátí Vám majitel tuto kauci v celé výši na konci pobytu zpět. V opačném případě je oprávněn si z této částky odečíst částku na úhradu poškozeného zařízení.

 

Je na chatě povlečení? Ano a je i povlečeno provádí majitel chaty.

 

Jsou  na chatě ručníky, osušky, utěrky? Ne, vozí si klienti sami.

 

Mohu si vzít sebou pejska nebo jiné domácí zvíře? Ne, pobyt není možný.

 

Kdy musím na pobyt nastoupit a kdy musím uvolnit rekreační objekt? Začátek pobytu bývá zpravidla od 15,00 hod. a konec do 10,00 hod. Pokud není dohodnuto jinak.

 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Červen 2020 04:51
 
s

Banners

Banner
© 2008 Chata Filipov | Joomla Template by vonfio.de